O nas

O nas

O nas
O nas O nas  
  O nas
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/insstro/domains/danceparty.net.pl/public_html/admin/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/insstro/domains/danceparty.net.pl/public_html/admin/inc/shows.inc.php on line 54
Dlaczego DJe/Prezenterzy a nie zespół muzyczny mają poprowadzić Wasze wesele? Jako DJe/Prezenterzy gramy wyłącznie oryginalne i znane przeboje co daje gwarancję, że usłyszycie swoje ulubione nagrania! Jesteśmy w stanie zagrać dosłownie każdy utwór z dowolnego gatunku, nie mamy sztywnego repertuaru w przeciwieństwie do orkiestry. Gramy z oryginalnych płyt CD!

Dysponujemy praktycznie każdym rodzajem muzyki, którą odgrywamy w „blokach muzycznych” – np. blok disco polo, blok lat 80-tych, blok utworów biesiadnych itd. Wprowadzenie bloków muzycznych przede wszystkim prowadzi do ładu gatunkowego na parkiecie – czy chcielibyście bawić się przy latach 80-tych po czym przeskoczyć na disco polo? I tak na przemian? Jest to właśnie nieład gatunkowy, który na naszych imprezach nie ma miejsca, co pozytywnie wpływa na zabawę waszych gości.

Nie mamy sztywno ustalonego planu imprezy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do charakteru imprezy gustu wszystkich gości oraz do ich wieku. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie(w ramach bloku muzycznego). Posiadamy profesjonalny sprzęt odtwarzający, nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz bogatą, zebraną na przestrzeni kilku lat płytotekę. Wszystko to w połączeniu z doświadczeniem w prowadzeniu różnego rodzaju imprez sprawi, że przeżyją Państwo miłe i niezapomniane chwile, nie tylko ze względu na doniosłość tego wydarzenia jakim jest ślub.

Repertuar obcojęzyczny – niestety większość orkiestr nie śpiewa utworów w obcym języku. Jeśli już to w większości przypadków jest to wykonanie śpiewane fonetycznie, co w ogóle nie przypomina oryginalnego wykonania. My zagramy dla was i waszych gości ulubione kawałki w oryginalnym wykonaniu co pozwoli wam poczuć się jak za dawnych lat!

Precz ze stereotypowym wizerunkiem DJa!

Nie mylcie nas ze stereotypowym wizerunkiem DJa! Nie stoimy w miejscu mieszając tylko przy sprzęcie. Dance Party to dwóch żywych facetów, którzy czerpią radość z waszej doskonałej zabawy na parkiecie. Bawimy się razem z wami jednocześnie robiąc to co do nas należy.

A żeby ni było monotonni- cały czas staramy się zaskakiwać.
 
     
 nasz profil FB